Структура Компанії

Керівний склад

Генеральний директор

КАУНОВ Тимофій Станіславович

За освітою - геофізик. Закінчив Київський державний університет ім. Т. Шевченка. Протягом 1982-1992 рр. брав участь у геолого-геофізичних пошукових роботах, у т.ч. в Африці, в Атлантичному та Північному Льодовитому океанах. З 1996 року - технічний директор, а з 1999 - Генеральний директор СП ПГНК. Має двох синів та дочку. Захоплюється грою на гітарі і сноубордінгом.

Технічний директор

БІЛИЙ Ріхард Володимирович

За освітою - гірничий інженер. Закінчив Івано-Франківський технічний університет. У 1993 році стажувався в Каїрському університеті та на родовищах Червоного моря. Працює в СП ПГНК з 1994 року. Брав участь у реалізації проектів з відновлення та буріння свердловин з використанням сучасних технологій провідних західних і вітчизняних компаній. Керував першим в Україні проектом інтенсифікації свердловин з використанням гнучких НКТ компанії „Бі Джей” (НОУСКО). З 1997 року - головний буровий інженер, з 2002 року - технічний директор СП ПГНК. З 1999 року - член міжнародної спілки інженерів-нафтовиків. В 2002 році одержав професійний сертифікат з менеджменту Відкритого Університету Великобританії. Одружений, має трьох дітей. Захоплюється спортом.

Фінансовий директор

ПАЛЄНКА Євген Андрійович

Закінчив Харківський державний університет (факультети економіки та іноземних мов). У 1995 році вивчав економіку, юридичну й політичну системи Канади (канадсько-українська парламентська програма). У 1995 році працював у Першому Українському Міжнародному банку і науково-дослідному інституті „Research Triangle Institute”, США. У 1997 році одержав ступінь магістра економіки (Університет штату Оклахома, США), в 2000 - міжнародну кваліфікацію Асоціації сертифікованих бухгалтерів („АССА”). З 1997 року - головний економіст, а з 1999 - фінансовий директор СП ПГНК. Одружений, має двох дочок. Захоплюється тенісом, гірськими лижами. Любить класичну музику.

Організаційна структура

На головну сторінкуМапа сайтуКонтакти
 
 
© 2005-2018 СП Полтавська Газонафтова Компанія
Усі права захищено.